Novinky


01.09.2018

TS3 / Non-Profit Licence - prodloužení

Non-Profit Licence na TS3 byla prodloužena na dalšího půl roku. Licence je platná do 29.3.2018 a nadále se již bude prodlužovat automaticky.

Byl bych rád, kdyby se aktivní komunikace vrátila zpět na TS. Plánuji stavbu rezervních serverů, které minimalizují výpadky. Také jsme opravili síť v serverovně, takže je rychlejší a pružnější.

~ Wlezley ~


28.07.2018

TS3 / Aktualizace serveru na verzi 3.2.0

Dnes ve 20:30 jsem aktualizoval TS3 server na verzi 3.2.0. Jestli se vám tedy nedaří přihlásit na klanový TeamSpeak server, aktualizujte si prosím váš TS3 klient. Nejnovější TS3 klient je ke stažení zde: https://www.teamspeak.com/en/downloads#client.

~ Wlezley ~


15.05.2018

Web / Vojenský personál

Stránka Vojenský personál byla konečně nahozená v nové verzi, jak jsem sliboval. Data na stránce se aktualizují každých 15 minut. Ještě ladím trochu nepřesnotí ve statistikách klanu, ale to už snad bude jen maličkost. Doufám že se Vám bude nový vzhled stránky líbit. :P

Jestli máte nějaké návrhy nebo nápady na zlepšení, napište mi je prosím na webmaster@panzerbattalion.cz

~ Webmaster ~


12.05.2018

TS3 / Když se nedaří

Výpadek TS3 kvůli údržbě se nám bohu žel protáhnul až do dnešního poledne, s čímž fakt nikdo nepočítal. Dělal jsem na tom 24 hodin v jednom zátahu a fakt to nebyla sranda. Nakonec se to přece jen povedlo všechno nahodit, včetně ostatních serverů. Teď jsme přestěhováni v nové klimatizované serverovně a na nově natažené stabilní optice. :P

Díky všem za trpělivost při výpadku. :)

~ Wlezly ~


10.05.2018

TS3 / Plánovaná údržba

Dne 11.5.2018 ve 22:00 hodin dojde k plánované údržbě všech našich serverů. Z tohoto důvodu dojde k dočasné odstávce všech služeb, včetně provozu webu a serveru TS3 pro Panzer Battalion. Výpadek může trvat i několik hodin. Když vše půjde podle plánu, bude to trvat 4 hodiny, na nejvýš 6. Budu se snažit to urychlit jak to jen půjde.

Děkuji Vám všem za pochopení.

~ Wlezley ~


28.04.2018

Web / Vojenský personál (beta)

Tankům zdar! Je tu další aktualizace webu, změnilo se několik maličkostí a další velké věci ještě příjdou. Mám toho rozpracovaného víc, ale o tom budu psát až někdy příště. Stránka Vojenský personál nyní obsahuje ikonky military ranků, což myslím zpřehlední celou stránku. Dále také pracuji na verzi, kde budou i statistiky u jednotlivých hráčů, ikonky v hlavičce tabulky, atd... Náhled nové verze stránky je dostupný ZDE.

Jestli máte nějaké návrhy nebo nápady na zlepšení, napište mi je prosím na webmaster@panzerbattalion.cz

~ Webmaster ~


13.04.2018

Web / Kalendář akcí

Dnes jsem vylepšil Kalendář akcí. Jedná se spíš o kosmetické úpravy, našel jsem i pár chyb v samotném kódu, které jsem opravil. Sice je ten kalendář akcí zatím prázdný, páč mi k tomu chybí ještě doprogramovat záda pro databázi, ale to bych měl přes víkend zvládnout.

Jestli máte nějaké návrhy nebo nápady na zlepšení, napište mi je prosím na webmaster@panzerbattalion.cz

~ Webmaster ~


12.04.2018

TS3 / Výpadek serveru

Dnes, cca ve 22:44, vypadl náš TS3 server díky masivnímu DDoS útoku do sítí peering.cz, od kterých máme v serverovně konektivitu. Vypadla nám na cca 8 minut celá síť. Už to zase běží a doufám že takové výpadky se už nebudou opakovat. Obzvlášť když na TSku byla v tu chvíli většina aktivních hráčů.

Děkuji Všem za pochopení.

~ Wlezley ~


06.04.2018

TS3 / Non-Profit Licence

Získali jsme pro náš klan Non-Profit Licenci na TS3, která nám umožňuje použít na TS3 až 512 slotů (připojených hráčů najednou). Po dohodě s KFCcz byl prozatím nastaven limit na 120 slotů. Má to logický důvod spočívající v limitu počtu členů v klanu od WG, což je nyní 100 členů. Zbývajících 20 slotů je tedy bráno jako rezerva. Pochopitelně je možné kdykoliv tento limit změnit. Licence je platná do 29.9.2018. Cca týden před expirací je možné zažádat o prodloužení.

~ Wlezley ~


03.04.2018

Web / Training room

Po dohodě s KFCcz jsem přidal další užitečnou stránku na web: Training room. Jsou tam zatím 4 videa a pár odkazů. Plánujeme to dále rozšiřovat. Sstyx nahodila celkem dobrou myšlenku o komplexnějším průvodci hrou, mechanikama atd. což vedlo k nápadu udělat to ve stylu mediawiki a zapracovat tam všechno co se bude hodit (nejen) začátečníkům.

Jestli máte nějaké návrhy nebo nápady na zlepšení, napište mi je prosím na webmaster@panzerbattalion.cz

~ Webmaster ~